اینجا هستیدSkip Navigation Links
Loading the player ...
تعداد رای ها:

اوراق قرضه دولتی و اخذ اقامت دائم

روند سرمایه گذاری

روند قانونی پذیرش سرمایه مستقیم خارجی در این برنامه شامل خرید اوراق قرضه دولتی ویژه کشور مجارستان به ارزش 300.000 یورو (سیصد هزار یورو) در موعد مقرر  پنج سال می باشد. در سر رسید پرداخت، سرمایه اصلی بدون بهره افزوده  به سرمایه گذار باز می گردد.

طبق قانون کشور مجارستان ،برنامه سرمایه گذاری جهت خرید اوراق قرضه دولتی توسط کارگزار این برنامه که مورد تایید پارلمان مجارستان نیز می باشند ،صورت می گیرد. درعوض، کارگزار نیز مبلغ سرمایه گذاری را در دولت مجارستان به شکل اوراق قرضه دولتی ،سرمایه گذاری خواهد کرد. این سرمایه گذاری بنا بر یک قرارداد کتبی با کارگزار مشخص شده انجام می شود.

برنامه اقامت مجارستان از طریق سرمایه گذاری پرطرفدارترین روش سرمایه گذاری برای دریافت سریع اقامت دائم یک کشور عضو شنگن و اتحادیه اروپا می باشد. برای اقدام و دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. 

  

پرسشهای رایج درباره ی اخذ اقامت مجارستان از روش خرید اوراق قرضه ی دولتی

برنامه ی اقامت سرمایه گذاران از طریق خرید اوراق قرضه ی دولتی اروپایی چگونه است؟

پارلمان مجارستان مصوبه ای در رابطه با  گرفتن اقامت از طریق سرمایه گذاری را در این کشور تصویب کرده است. در این برنامه به کسانی که عضو اتحادیه اروپا نمی باشند و 300.000 یورو در این کشور توسط همین برنامه سرمایه گذاری می کنند، اقامت دائم اعطا می شود که  این سیصد هزار یورو پس از پنج سال به شما باز پرداخت می گردد.

آیا این برنامه قانونی است ؟

بله. مطابق قانونی که در یازدهم دسامبر سال 2012 تصویب شده است، متقاضیان می توانند از این طریق اقامت دائم خود را دریافت نمایند.

مزایا این روش چیست؟

مهمترین مزیت این روش گرفتن اقامت فرد سرمایه گذار به اتفاق خانواده اش به صورت اقامت دائم است. که با توجه به اینکه کشور مجارستان عضو اتحادیه اروپا  و پیمان شنگن می باشد، متقاضی می تواند با داشتن این امتیاز، به کشورهای عضو شنگن نیز سفر کند.

دیگر مزایا ( کاتالوگ )

  

مدت زمان انجام پروسه چقدر است؟

پس از عقد قرارداد با کارگزار، ظرف مدت دو ماه و شاید هم کمتر به اقامت موقت خود خواهید رسید و طبق قانون مصوب، سرمایه گذار و همراهان، 6 ماه پس از صدور اقامت موقت، مجاز به درخواست اقامت دائم خواهند بود. صدور اقامت دائم پس از درخواست حداقل 3 ماه زمان نیاز دارد.

چگونه می توان اقدام کرد؟

با کارشناسان خبره ی شرکت BMP تماس حاصل فرمایید.

تلفن:021-26601350

آیا خانواده ی متقاضی نیز می توانند به همراه وی اقامت بگیرند؟

بله. همسر و فرزندان زیر 18 سال متقاضی اصلی می توانند از این روش اقامت خود را دریافت نمایند. نسبت های اعضای خانواده با ارائه ی مدارک رسمی محرز می گردد.

 

کل مبلغ مورد نیاز برای اقدام از این روش چقدر است؟

کل هزینه اخذ مجوز اقامت دائم از طریق این برنامه 360.000 یورو می باشد. که سیصد هزار یوروی آن همان سرمایه ای است که پس از پنج سال به متقاضی باز می گردد و 60.000 یورو هم هزینه های دولتی انجام کار است، که این هزینه شامل تمام هزینه های اداری و خدماتی مرتبط با این برنامه است.

به بیان دیگر متقاضی تنها با هزینه کردن 60.000 یورو، ظرف مدت کوتاهی، اقامت دائم اروپا را برای خود و خانواده اش دریافت می کند.

 

آیا گزینه تامین مالی نیز وجود دارد؟

بله ولی هنوز این برنامه در حالت تامین مالی اجرایی نمی باشد.

 

 تفاوت میان اقامت دائم و موقت در چیست؟

اعتبار اجازه اقامت موقت با توجه به زمان محدود می باشد. در حالیکه اجازه اقامت دائم برای تمام عمر دارای اعتبار است. داشتن اجازه اقامت مجارستان، سفر به سرتاسر اروپا و گرفتن ویزای کشورهای دیگر مانند انگلستان و آمریکا را آسانتر می کند.

 

پس از دریافت اجازه اقامت دائم مجارستان از چه حقوقی برخوردار می شوم؟

دارنده اقامت دائم مجارستان می تواند از تمام حقوق و مزایای شهروندی برخوردار شود. با این وجود، امکانات با ارزشی نیز وجود دارد از جمله دارنده اقامت دائم مجارستان امکان زندگی، کار و تحصیل در مجارستان را برای مدت نامحدود دارد (برای تمام عمر) . این افراد همچنین می توانند در مدارس دولتی و خصوصی حاضر شوند. همچنین می توانید به دیگر کشورهای عضو شنگن سفر کنید.

کاتالوگ

آیا امکان مالکیت در دیگر کشورها پس از اخذ اقامت میسر خواهد بود؟

بله، با گرفتن اقامت یک کشور اروپایی شنگن می توانید در دیگر کشورهای اروپایی دارای اموال منقول و غیر منقول شوید.

 

با داشتن اقامت مجارستان به کدام کشورها می توان سفر کرد؟

به تمام کشورها عضو پیمان شنگن می توانید سفر کنید. کشورهای عضو شنگن عبارتند از: اتریش، بلژیک، جمهوری چک، دانمارک، استونی، فنلاند، فرانسه، آلمان، یونان، مجارستان، ایسلند، ایتالیا، لتونی، لیتوانی، لوکزامبورگ، مالت، هلند، نروژ، لهستان، پرتغال، اسلواکی، اسلوونی، اسپانیا، سوئد، سوئیس

برتری مجارستان در میان کشورهای منطقه ی اروپای مرکزی چیست؟

دسترسی آسان به اروپای غربی، هزینه ی پایین زندگی، فرهنگ و جامعه ی مشابه، آب و هوای مطبوع، مالیات پایین 10%  و امکان تحصیل در مراکز معتبر آموزشی بین المللی، از جمله مزایای کشور مجارستان می باشند.

اطلاعات بیشتر ...

.

 

آیا با بازگرفتن سیصد هزار یورو پس از پنج سال، اجازه اقامت دائم من باطل می شود؟

خیر. چنین نخواهد بود. این اجازه دائمی است. پس از پنج سال شما سرمایه خود را بازپس می گیرید ولی اجازه شما و خانواده تان به قوت خود باقی است.

 

در صورت نیاز داشتن به گذرنامه مجاری چقدر باید صبر کنم تا حق شهروندی بگیرم؟

فراموش نکنید که اجازه اقامت دائم برای مدت نامحدود، مثلا تمام عمر صادر می شود. با این وجود، شما می توانید وضعیت اقامت دائم خود را به تابعیت مجاری تبدیل کنید. برای تبدیل وضعیت باید هشت سال در مجارستان زندگی کنید و پروسه مربوطه را نیز طی کنید.

 

آیا از بازگشت داده شدن 300.000 یورو مطمئن هستید؟

بله. این مبلغ بصورت اوراق قرضه دولتی پنج ساله سپرده گذاری می شود و پس از رسیدن موعد مقرر کل مبلغ یکجا بازگشت داده می شود.

 

آیا باید در مجارستان مالیات دهم؟

خیر. این برنامه شامل مالیات نمی باشد. چنانچه فعالیت تجاری یا درآمدی دیگری داشته باشید طبق قوانین مربوط به آن فعالیت شامل پرداخت مالیات خواهید بود.

 

برای حفظ اجازه اقامت دائم خود باید در مجارستان زندگی کنم؟

خیر این برنامه شرط حضور ندارد.

 

آیا برای اقدام از این روش نیاز به مدرک زبان هست؟

خیر نیازی به ارائه ی  مدرک زبان نخواهید داشت.

 

 میزان محبوبیت این روش در میان متقاضیان گرفتن اقامت اروپا چقدر است؟

با توجه به مزایای اقدام از این روش از جمله مطمئن بودن و سرعت انجام پروسه و باز گشت سرمایه به طور کامل و نیز نداشتن شرط حضور و ... محبوبیت این روش رد میان متقاضیان گرفتن اقامت اروپا بسیار زیاد است.

 

 شما چگونه می توانید به من کمک کنید؟

در صورت تمایل به اقدام می توانید با کارشناسان خبره ی ما تماس بگیرید.

شماره های تماس : 021-26601350 
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به شرکت برنا ماد پویا تعلق دارد.